fbpx

O nas

Przytullale to lalki szmaciane oraz ubranka dla lalek, ręcznie szyte, na szczególne okazje.

Dla wyjątkowych dzieci i świadomych rodziców.

Przytulalle to pracownia w której powstają lalki szmacianki, ręcznie robione, do przytulania i przebierania. Wykonujemy je z bawełny lub lnu. Wkładamy w nie mnóstwo serca, dbamy o detal i wykończenie. Na zamówienie szyjemy lalki z imieniem dziecka. Pragniemy dostarczyć lalkę przytulankę niepowtarzalną, jedyną w swoim rodzaju, która stanie się mięciutką i bezpieczną powierniczką dziecięcych sekretów a równocześnie wspomnieniem cudownego dzieciństwa i wrażliwych Rodziców przez lata.

Przytullale to również miejsce gdzie powstają wyjątkowe ubranka dla lalek. Szczególnie ukochaliśmy lalki edukacyjne dwóch hiszpańskich marek Miniland  i bobasy Paola Reina. Lalki hiszpańskie, pachnące wanilią pomagają wprowadzić dziecko w świat różnych płci i ras. Uczą tolerancji i poszanowania kultur. Dla nich właśnie tworzymy cudowne kolekcje ubranek, które tak bardzo spodobały się małym dziewczynkom.

Ubranka dla lalek stwarzają okazję do wielogodzinnej, kreatywnej i bezpiecznej zabawy a jednocześnie wspierają rozwój motoryki małej u dziecka. Mając ten fakt na uwadze, stosujemy różnorodne sposoby zapięć (rzepy, haftki, zatrzaski, guziczki, tasiemki wiązane na kokardkę).

Szyjemy z wysokogatunkowych, naturalnych i certyfikowanych tkanin: bawełny, muślinu i lnu w duchu „zero waste”, staramy się wykorzystać tkaniny do ostatnich skrawków.

Dbamy o środowisko naturalne, unikamy plastiku, używamy eco materiałów do pakowania  typu papier, karton, bawełniane sznurki, bawełna.

Lale i ubranka dla lalek starannie pakujemy, tak aby mogły stanowić wyjątkowy i ponadczasowy prezent dla Twojego Dziecka.